تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 2:26 بعد از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:
فرهاد دانشجو با رای اعتماد شورای عالی انقلاب فرهنگی، رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر،شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرهاد دانشجو به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی رای اعتماد داد.  آقای مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اعلام این خبر گفت: در جلسه عصر امروز شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست آقای احمدی نژاد؛ با اکثریت قاطع، فرهاد دانشجو به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی از این شورا رای اعتماد گرفت. وی اضافه کرد: رییس جمهور در این جلسه از خدمات و تلاش های عبدالله جاسبی رییس پیشین این دانشگاه قدردانی کرد. هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه چهارشنبه21دی، فرهاد دانشجو را به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی کرده بود. خبرهای تکمیلی متعاقبا مخابره می شود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت http://www.dolat.irتاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 2:26 بعد از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:

دانشمندان آمریکایی با هدف یافتن راهی برای کنترل دیابت نوع 1 روش نانودرمانی هوشمند قابل تزریقی را توسعه دادند که می تواند برای انتقال داروی سلولهای پانکراس برنامه ریزی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محققان بیمارستان کودکان بوستون و دانشگاه هاروارد با استفاده از نانوذرات هوشمند قابل تزریق در کنترل دیابت نوع 1 توانستند دارو را تنها به نقاط مشخصی که هدف اصلی آنها بود هدایت کنند.

در آزمایش در شیشه، این دستگاه توانایی قابل توجهی را در محافظت از دارو و انتقال آن به سایتهای هدف نشان داد.

هدایت داروها تنها به نقاط دقیقی که منطقه اصلی ماموریت آنها است، یکی از رویاهای بزرگ پزشکی است. اکنون این دانشمندان نشان دادند که فناوری نانو می تواند به عنوان پلی در رسیدن به این رویا عمل کند.

هرچند تا رسیدن این نانوداروهای هوشمند قابل برنامه ریزی به آزمایشات بالینی راه درازی باقی مانده است اما در صورت تائید، این روش در آینده می تواند تاثیرات چشمگیری در درمان و کنترل دیابت نوع 1 ایفا کند و اثرات جانبی درمانهای رایج را کاهش دهد.

دیابت نوع 1 بیماری است که در آن سیستم ایمنی، سلولهای بتا پانکراس را به صورت گسترده ای نابود می کنند و در نتیجه تولید انسولین کاهش می یابد.

خطر توسعه این بیماری می تواند با دقت 90 درصد پیش بینی شود، اما مداخلات درمانی سیستماتیک درحال حاضر به دلیل عوارض جانبی داروها بسیار محدود است.

براساس گزارش مدیکال اکسپرس، مطالعات آزمایشگاهی در شیشه نشان داد که این نانو مواد در محافظت دارو از تجزیه شدن و انتقال آن به سایتهای هدف (مناطقی از پانکراس که محتوی سلولهای انسولین ساز هستند) 200 برابر پرقدرت تر از روشهای رایج رفتار می کنند.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 2:26 بعد از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:


توجه ویژه سارکوزی به ملکه بیش از پادشاه اسپانیاتاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 11:14 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:
فرهاد دانشجو با رای اعتماد شورای عالی انقلاب فرهنگی، رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر،شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرهاد دانشجو به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی رای اعتماد داد.  آقای مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اعلام این خبر گفت: در جلسه عصر امروز شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست آقای احمدی نژاد؛ با اکثریت قاطع، فرهاد دانشجو به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی از این شورا رای اعتماد گرفت. وی اضافه کرد: رییس جمهور در این جلسه از خدمات و تلاش های عبدالله جاسبی رییس پیشین این دانشگاه قدردانی کرد. هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه چهارشنبه21دی، فرهاد دانشجو را به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی کرده بود. خبرهای تکمیلی متعاقبا مخابره می شود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت http://www.dolat.irتاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 11:14 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:

به گزارش مشرق ،علی مطهری در گفتگو با مهر، اظهار داشت: خبری که در رسانه ها منتشر شد و اعلام کردند که مطهری، عباسپور و کاتوزیان از نمایندگان تهران که از نظر هیئت های اجرایی رد صلاحیت شده اند در بررسی ها مورد تایید قرار گرفتند درست نیست.

وی ادامه داد: لیستی که از کاندیداها منتشر شده بود صرفا لیستی است که شامل اسامی داوطلبان نمایندگی مجلس از تهران است.

مطهری تاکید کرد: تا کنون نامه رسمی به دستم نرسیده است که نشان دهد صلاحیتم تایید شده است. در مورد آقایان عباسپور، کاتوزیان نیز چنین است.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 11:14 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:
با بازگشت آرامش نسبی به بازار ارز، نقدینگی سرگردان دوباره به بازار سکه و طلا بازگشت و باعث افزایش تقاضای خرید سکه و رکوردزنی نرخ انواع آن شد.

به گزارش مهر، با آرام شدن بازار ارز و تثبیت نرخ دلار، نقدینگی سرگردان و سرمایه ها دوباره به سمت بازار سکه و طلا حرکت کرد و باعث افزایش تقاضای خرید سکه شد.

قیمت انواع سکه امروز لحظه ای بالا رفت و این روند همچنان ادامه دارد، بر اساس آخرین نرخ ها قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم که در صبح روز جاری 700 هزار تومان بود، هم اکنون به 745 هزار تومان رسیده است.

نرخ سکه طرح جدید به 730 هزار تومان، نیم بهار به 356 هزار تومان و ربع بهار به 185 هزار تومان صعود کرده است، سکه گرمی نیز بین 88 هزار تومان تا 90 هزار تومان فروخته می شود.

این نرخها دیروز با وجود افزایش شدید قیمت به ترتیب 690 هزار تومان، 680 هزار تومان، 338 هزار تومان، 178 هزار تومان و 86 هزار تومان بودند.

نرخ هر گرم طلای زرد 18 عیار امروز برای اولین بار به بالای 70 هزار تومان رسید و بر روی نرخ 70 هزار و 500 تومان توقف کرد.

نرخ هر اونس طلا امروز در بازارهای جهانی صعود کرد و به 1661 دلار رسید، فعالان بازار ارز یکی از دلایل افزایش قیمت سکه را افزایش نرخ طلا در بازارهای جهانی عنوان می کنند.

در عین حال افزایش تقاضای خرید سکه نیز از دیگر دلایل افزایش نرخ سکه است، اما هم اکنون نرخ انواع سکه با نرخ واقعی آن بر اساس قیمت جهانی اختلاف قابل توجهی دارد.

در حال حاضر سکه فروشی ها و صرافی های دارای مجوز خرید و فروش سکه، با ازدحام جمعیت برای خرید سکه مواجه هستند که این روند بی سابقه است.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 11:14 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:
مدیر روابط عمومی بانک ملت از آمادگی تمامی شعب و واحدهای این بانک در سراسر کشور برای اجرای جشنواره جدید حساب های قرض الحسنه پس انداز در این بانک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، فرزان عباسی با اشاره به آغاز جشنواره جدید حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک گفت: جوایزنقدی وویژه این دوره یکهزار جایزه 250 میلیون ریالی ، یکهزارجایزه 100 میلیون ریالی و یکهزارجایزه 50 میلیون ریالی درنظر گرفته شده است ، علاوه بر آن که میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگرپیش بینی گردیده است .

عباسی با بیان این نکته که بانک ملت در این دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه ، 600 میلیارد ریال به عنوان جایزه به سپرده گذاران نیکوکار اهدا خواهد کرد افزود: قرعه کشی این دوره از جشنواره نیز همانند ادوار گذشته، پس از پایان مهلت تعیین شده و طی مراحل اداری با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی بانک ها برگزار خواهد شد.

عباسی از سپرده گذارانی که در دوره های قبلی جشنواره قرض الحسنه بانک ملت شرکت کرده اند، قدردانی کرد و گفت: سپرده های قرض الحسنه در این بانک صرف امور خیری همچون اعطای تسهیلات ازدواج و تامین جهیزیه، درمان بیماری، آزادی زندانیان نیازمند، تامین و تعمیر مسکن و امور ضروری می شود.
وی به تجهیز تمامی شعب و واحدهای بانک ملت در سراسر کشور برای پذیرش سپرده گذاران قرض الحسنه اشاره و اظهار امیدواری کرد تا با استقبال دوباره سپرده گذاران از جشنواره قرض الحسنه، بانک ملت بتواند نیازهای درصد بیشتری از نیازمندان جامعه را تامین کند.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 11:14 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:
دستیار دکترای رشته طب سنتی گفت: قلب گرمترین و چربی و پیه سردترین عضو بدن است.
مژگان تن‌ساز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: مزاج اعضای بدن انسان از نظر ترکیب نسبی ارکان متفاوت است و اندام‌های بدن دارای مزاج‌های متفاوت هستند.

وی گفت: قلب گرم‌ترین عضو بدن است و پس از آن کلیه، کبد، طحال، شریان، ورید و پوست بدن به ترتیب گرم‌ترین اعضای بدن هستند.

وی گفت: پیه و چربی سرد‌ترین نقاط بدن هستند همچنین مو، استخوان، غضروف، رباط، غشاء، عصب، مغز و پوست به ترتیب از سردترین نقاط بدن محسوب می‌شود.

دستیار طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: از مرطوب‌ترین اعضای بدن می‌توان به چربی اشاره کرد همچنین خشک‌ترین‌ها قسمت‌های بدن مو و ناخن است.

به گزارش توانا، قلب گرم‌ترین و خشک‌ترین عضو بدن است؛ زیرا تنها عضو پرحرکت است که لازمه حرکت زیاد آن حرارت و خشکی زیاد است و اگر قلب این حرارت و خشکی را از دست بدهد بزرگ، تنبل و دچار نارسایی می‌شود.

کبد گرم‌ترین و مرطوب‌ترین عضو است زیرا مهمترین عامل رشد و تغذیه بدن است و رشد و نمو بدن با گرمی و رطوبت کافی به وجود می‌آید.

استخوان سردترین عضو است و غلبه خاک عنصری در آن باعث سخت بودن و ثبات می‌شود. غلبه رطوبت بر استخوان سبب نرمی استخوان می‌شود.

چربی، سرد و تر است و افرادی که کم‌ فعالیت می‌کنند دچار تجمع چربی و پدیده چاقی می‌شوند همچنین مغز هم سرد و تر آفریده شده تا به علت ورود اطلاعات فراوان دچار غلبه گرمی و خشکی نشود.

غلبه گرمی و خشکی بر مغز موجب تحریک‌پذیری، بی‌خوابی و اضطراب می‌شود همچنین پوست، به ویژه پوست دست و انگشتان، معتدل‌ترین عضو بدن است.عقاب نیوز:

خبرگزاري دانشجويان ايران - اروميه
سرويس: سياسي

رييس سازمان عقيدتي سياسي ارتش جمهوري اسلامي ايران گفت: مجلس شوراي اسلامي از ارکان اصلي رهبريت در نظام اسلامي است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حجت‌الاسلام سيدمحمدعلي آل‌هاشم در همايش سياسي فرماندهان، روساء و کارکنان عقيدتي و سياسي ارتش شمال غرب کشور اظهار كرد: مجلس شوراي اسلامي بايد همسو با سياست‌ها و تدابير رهبري براي خدمت به ملت حرکت کند.

وي با تاکيد بر اين‌که «عناصر ضد انقلاب تمامي تلاش خود را براي سوء استفاده از انتخابات به کار خواهند گرفت» گفت: نبايد اجازه دهيم اختلاف نظرها در مورد حل مشکلات جامعه در مجلس به بهانه‌اي براي جسارت منافقين و بيگانگان به نظام اسلامي مبدل شود.

وي با بيان اين‌که «نمايندگان مجلس بايد وکيل و مدافع حقوق مردم باشند» اظهار کرد: استکبار با برنامه‌ريزي‌هايي گسترده مي‌خواهد نمايندگان خانه ملت را وکيل‌هايي براي عده‌اي خاص جلوه دهند.

رييس سازمان عقيدتي سياسي ارتش با اشاره به ضرورت دارا بودن روحيه استکبار ستيزي نمايندگان مجلس، گفت: نمايندگان بايد موضع‌گيري شفافي در مقابل فتنه‌هاي ضد انقلاب داشته باشند.

وي ادامه داد: متاسفانه برخي افراد خودي با جلب حمايت بيگانگان زمينه را براي جسارت استکبار به نظام اسلامي فراهم مي‌کنند.

وي در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخابات 88، اذعان کرد: انتخابات 22 خرداد 88، حماسي‌ترين انتخابات بعد از انقلاب اسلامي در خاورميانه است.

آل‌هاشم، حماسه 9 دي ماه را يکي از قله‌هاي فراموش نشدني نظام اسلامي دانست و تصريح کرد: بعد از خطبه‌هاي نماز 29 خرداد و حضور پرشور مردم در راهپيمايي 9 دي ماه 88، ولايت مداري و شهادت طلبي ملت ايران اسلامي به تمام جهان به اثبات رسيد.

وي ادامه داد: مردم در 9 دي، پيام ايستادگي براي رهبري را به گوش جهانيان رساندند.

رييس سازمان عقيدتي سياسي ارتش در پايان سخنان خود گفت: ارتش جمهوري اسلامي ايران آماده دفاع از رهبري و ملت آزاده ايران اسلامي است.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 10:2 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:

دانشمندان آمریکایی با هدف یافتن راهی برای کنترل دیابت نوع 1 روش نانودرمانی هوشمند قابل تزریقی را توسعه دادند که می تواند برای انتقال داروی سلولهای پانکراس برنامه ریزی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محققان بیمارستان کودکان بوستون و دانشگاه هاروارد با استفاده از نانوذرات هوشمند قابل تزریق در کنترل دیابت نوع 1 توانستند دارو را تنها به نقاط مشخصی که هدف اصلی آنها بود هدایت کنند.

در آزمایش در شیشه، این دستگاه توانایی قابل توجهی را در محافظت از دارو و انتقال آن به سایتهای هدف نشان داد.

هدایت داروها تنها به نقاط دقیقی که منطقه اصلی ماموریت آنها است، یکی از رویاهای بزرگ پزشکی است. اکنون این دانشمندان نشان دادند که فناوری نانو می تواند به عنوان پلی در رسیدن به این رویا عمل کند.

هرچند تا رسیدن این نانوداروهای هوشمند قابل برنامه ریزی به آزمایشات بالینی راه درازی باقی مانده است اما در صورت تائید، این روش در آینده می تواند تاثیرات چشمگیری در درمان و کنترل دیابت نوع 1 ایفا کند و اثرات جانبی درمانهای رایج را کاهش دهد.

دیابت نوع 1 بیماری است که در آن سیستم ایمنی، سلولهای بتا پانکراس را به صورت گسترده ای نابود می کنند و در نتیجه تولید انسولین کاهش می یابد.

خطر توسعه این بیماری می تواند با دقت 90 درصد پیش بینی شود، اما مداخلات درمانی سیستماتیک درحال حاضر به دلیل عوارض جانبی داروها بسیار محدود است.

براساس گزارش مدیکال اکسپرس، مطالعات آزمایشگاهی در شیشه نشان داد که این نانو مواد در محافظت دارو از تجزیه شدن و انتقال آن به سایتهای هدف (مناطقی از پانکراس که محتوی سلولهای انسولین ساز هستند) 200 برابر پرقدرت تر از روشهای رایج رفتار می کنند.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 10:2 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:

به گزارش مشرق ،علی مطهری در گفتگو با مهر، اظهار داشت: خبری که در رسانه ها منتشر شد و اعلام کردند که مطهری، عباسپور و کاتوزیان از نمایندگان تهران که از نظر هیئت های اجرایی رد صلاحیت شده اند در بررسی ها مورد تایید قرار گرفتند درست نیست.

وی ادامه داد: لیستی که از کاندیداها منتشر شده بود صرفا لیستی است که شامل اسامی داوطلبان نمایندگی مجلس از تهران است.

مطهری تاکید کرد: تا کنون نامه رسمی به دستم نرسیده است که نشان دهد صلاحیتم تایید شده است. در مورد آقایان عباسپور، کاتوزیان نیز چنین است.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 10:2 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:

رئیس پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس با اعلام اینکه از ابتدای هفته جاری کشند در سواحل ایرانی دریای عمان پدیدار شده است گفت: هنوز اطلاع دقیقی از مساحتی که این کشند در بر گرفته نداریم.

محمد صدیق مرتضوی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: همه ساله با شروع فصل زمستان کشند در آبهای خلیج فارس و دریای عمان پدیدار می شود که امسال نیز به روال گذشته این اتفاق افتاده است.

وی اظهار داشت: کارشناسان پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس در حال بررسی مساحت و تشخیص گونه بلوم شکوفا شده که عامل ایجاد کشند است هستند.

به گفته مرتضوی، عامل ایجاد این کشند که از حدود سه تا چهار روز گذشته در سواحل ایرانی دریای عمان یعنی حوالی جاسک پدیدار شده است گونه های بومی هستند ولی هنوز این گونه ها دقیقاً مشخص نشده اند.

رییس پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس گفت: ظرف چند روز آینده اطلاعات دقیق در مورد این کشند مشخص می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، پدیده کشند با شکوفایی فیتوپلانکتون‌های مضردر آب‌های دریا اتفاق می‌افتد. مقدار معمول آن حدود دوهزار عدد در لیتر است دو عامل اصلی در ازدیاد فیتوپلانکتون‌ها دما و مواد مغذی بخصوص مواد فسفردار و نتیرات است.

تخلیهٔ پساب‌های صنعتی و خانگی که مملو از موادی چون نیترات‌ها و فسفات‌ها هستند در دریا موجب فراهم شدن غذای زیاد برای فیتوپلانکتون‌ها و ازدیاد آنی جمعیت آن‌ها می‌شود. تناوب تابش ابر-آفتاب و بارندگی کمک به سزایی در رشد این موجودات می‌کند و وزش طوفان و گردوغبار از طرف بیابان‌ها نیز باعث فراهم شدن ذرات آهن‌دار می‌شود.

بعضی از این فیتوپلانکتون‌ها از خود سم ترشح می‌کنند یا باعث فزونی اکسیژن با تک اتم می‌شود که باعث تخریب آبشش ماهی‌ها می‌شود و یا با مرگ این فیتوپلانکتون‌ها، باکتری‌های تجزیه کننده بقایای مرده این فیتوپلانکتون‌ها اکسیژن محلول آب را مصرف می‌کنند و در نتیجه ماهی‌ها و دیگر آبزیان منطقه دچار حالت خفگی و کمبود شدید اکسیژن شده و در نهایت منجر به مرگ آنها می‌شود. درسالهای اخیر فزونی پدیده کشند سرخ در دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان خسارات زیادی به ماهیگیران زده است.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 10:2 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:
با بازگشت آرامش نسبی به بازار ارز، نقدینگی سرگردان دوباره به بازار سکه و طلا بازگشت و باعث افزایش تقاضای خرید سکه و رکوردزنی نرخ انواع آن شد.

به گزارش مهر، با آرام شدن بازار ارز و تثبیت نرخ دلار، نقدینگی سرگردان و سرمایه ها دوباره به سمت بازار سکه و طلا حرکت کرد و باعث افزایش تقاضای خرید سکه شد.

قیمت انواع سکه امروز لحظه ای بالا رفت و این روند همچنان ادامه دارد، بر اساس آخرین نرخ ها قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم که در صبح روز جاری 700 هزار تومان بود، هم اکنون به 745 هزار تومان رسیده است.

نرخ سکه طرح جدید به 730 هزار تومان، نیم بهار به 356 هزار تومان و ربع بهار به 185 هزار تومان صعود کرده است، سکه گرمی نیز بین 88 هزار تومان تا 90 هزار تومان فروخته می شود.

این نرخها دیروز با وجود افزایش شدید قیمت به ترتیب 690 هزار تومان، 680 هزار تومان، 338 هزار تومان، 178 هزار تومان و 86 هزار تومان بودند.

نرخ هر گرم طلای زرد 18 عیار امروز برای اولین بار به بالای 70 هزار تومان رسید و بر روی نرخ 70 هزار و 500 تومان توقف کرد.

نرخ هر اونس طلا امروز در بازارهای جهانی صعود کرد و به 1661 دلار رسید، فعالان بازار ارز یکی از دلایل افزایش قیمت سکه را افزایش نرخ طلا در بازارهای جهانی عنوان می کنند.

در عین حال افزایش تقاضای خرید سکه نیز از دیگر دلایل افزایش نرخ سکه است، اما هم اکنون نرخ انواع سکه با نرخ واقعی آن بر اساس قیمت جهانی اختلاف قابل توجهی دارد.

در حال حاضر سکه فروشی ها و صرافی های دارای مجوز خرید و فروش سکه، با ازدحام جمعیت برای خرید سکه مواجه هستند که این روند بی سابقه است.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 10:2 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:
مدیر روابط عمومی بانک ملت از آمادگی تمامی شعب و واحدهای این بانک در سراسر کشور برای اجرای جشنواره جدید حساب های قرض الحسنه پس انداز در این بانک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، فرزان عباسی با اشاره به آغاز جشنواره جدید حساب های قرض الحسنه پس انداز این بانک گفت: جوایزنقدی وویژه این دوره یکهزار جایزه 250 میلیون ریالی ، یکهزارجایزه 100 میلیون ریالی و یکهزارجایزه 50 میلیون ریالی درنظر گرفته شده است ، علاوه بر آن که میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگرپیش بینی گردیده است .

عباسی با بیان این نکته که بانک ملت در این دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه ، 600 میلیارد ریال به عنوان جایزه به سپرده گذاران نیکوکار اهدا خواهد کرد افزود: قرعه کشی این دوره از جشنواره نیز همانند ادوار گذشته، پس از پایان مهلت تعیین شده و طی مراحل اداری با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی بانک ها برگزار خواهد شد.

عباسی از سپرده گذارانی که در دوره های قبلی جشنواره قرض الحسنه بانک ملت شرکت کرده اند، قدردانی کرد و گفت: سپرده های قرض الحسنه در این بانک صرف امور خیری همچون اعطای تسهیلات ازدواج و تامین جهیزیه، درمان بیماری، آزادی زندانیان نیازمند، تامین و تعمیر مسکن و امور ضروری می شود.
وی به تجهیز تمامی شعب و واحدهای بانک ملت در سراسر کشور برای پذیرش سپرده گذاران قرض الحسنه اشاره و اظهار امیدواری کرد تا با استقبال دوباره سپرده گذاران از جشنواره قرض الحسنه، بانک ملت بتواند نیازهای درصد بیشتری از نیازمندان جامعه را تامین کند.تاريخ : 28 / 10 / 1390برچسب:, | 10:2 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا
عقاب نیوز:
دستیار دکترای رشته طب سنتی گفت: قلب گرمترین و چربی و پیه سردترین عضو بدن است.
مژگان تن‌ساز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: مزاج اعضای بدن انسان از نظر ترکیب نسبی ارکان متفاوت است و اندام‌های بدن دارای مزاج‌های متفاوت هستند.

وی گفت: قلب گرم‌ترین عضو بدن است و پس از آن کلیه، کبد، طحال، شریان، ورید و پوست بدن به ترتیب گرم‌ترین اعضای بدن هستند.

وی گفت: پیه و چربی سرد‌ترین نقاط بدن هستند همچنین مو، استخوان، غضروف، رباط، غشاء، عصب، مغز و پوست به ترتیب از سردترین نقاط بدن محسوب می‌شود.

دستیار طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: از مرطوب‌ترین اعضای بدن می‌توان به چربی اشاره کرد همچنین خشک‌ترین‌ها قسمت‌های بدن مو و ناخن است.

به گزارش توانا، قلب گرم‌ترین و خشک‌ترین عضو بدن است؛ زیرا تنها عضو پرحرکت است که لازمه حرکت زیاد آن حرارت و خشکی زیاد است و اگر قلب این حرارت و خشکی را از دست بدهد بزرگ، تنبل و دچار نارسایی می‌شود.

کبد گرم‌ترین و مرطوب‌ترین عضو است زیرا مهمترین عامل رشد و تغذیه بدن است و رشد و نمو بدن با گرمی و رطوبت کافی به وجود می‌آید.

استخوان سردترین عضو است و غلبه خاک عنصری در آن باعث سخت بودن و ثبات می‌شود. غلبه رطوبت بر استخوان سبب نرمی استخوان می‌شود.

چربی، سرد و تر است و افرادی که کم‌ فعالیت می‌کنند دچار تجمع چربی و پدیده چاقی می‌شوند همچنین مغز هم سرد و تر آفریده شده تا به علت ورود اطلاعات فراوان دچار غلبه گرمی و خشکی نشود.

غلبه گرمی و خشکی بر مغز موجب تحریک‌پذیری، بی‌خوابی و اضطراب می‌شود همچنین پوست، به ویژه پوست دست و انگشتان، معتدل‌ترین عضو بدن است.تاريخ : 4 / 8 / 1388برچسب:, | 1:1 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضاتاريخ : 12 / 6 / 1388برچسب:عقاب نیوز,ایران, | 8:10 بعد از ظهر | نویسنده : محمدرضا

 تاريخ : 8 / 4 / 1388برچسب:, | 8:26 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا

پایگاه خبری عقاب نیوز :

  پایگاه خبری عقاب نیوز :

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:اگر چه این فیلم با زحمات فراوان به هنرنمایی های بسیار خوب ساخته شده اما حق نیروی زمینی ، حق شهید فلاحی و حق شهید کشوری در این فیلم ادا نشده است چرا که یکی از دلایل اصلی سقوط نکردن پاوه حضور جدی شهید کشوری به شمار می رود.ادامه مطلب
تاريخ : 16 / 12 / 1387برچسب:, | 11:14 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا